Kurumsal

AGRON ENERJİ

Hakkımızda

Güneşten elektrik üretimi için kullanılan fotovoltaik (PV) panel üretimi yapmak üzere 2013 yılında Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Daha önce yapı ve enerji sektöründe birçok projeye imza atan Kardeşler Solar Enerji ile de yenilenebilir enerji kaynakları alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Şu an; 50 MW olan kurulu gücün yarısını kullanan fabrikamız, 2015 yılının ikinci yarısında tam kapasite üretime geçecektir.

Ürettiği panellere 10 yıl ürün dayanıklılığı, 10 yıl %90 verim ve 25 yıl %80 verim garantisi veren kardeşler solar enerji yakın zamanda yapacağı yatırımlarla kurulu gücünü 150 MW’a çıkarmayı hedeflemektedir.

En büyük hedefi; sektöründe küresel bir oyuncu olmak ve ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil etmek olan şirketimiz; üstün teknolojik alt yapısı ve uzman teknik personeli ile bunu kısa zamanda başaracaktır.

Gücünü güneşten alan KARDEŞLER Solar Enerji; doğaya ve insana saygılı şekilde yaptığı üretimle birlikte, ekonomik ve kaliteli ürünleri ile çalışanlarına ve ülkemize değer katmaya devam edecektir.

Saygılarımızla Ahmet BOZDAĞ – Firma Yöneticisi

Vizyonumuz

Agron Enerji, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamızda kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü taahhüt işleri ile gerekse ürettiği projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Firmamız da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Agron Enerji üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

Agron Enerji, enerji sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları sunmaktayız.

Misyonumuz

Agron Enerji, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak, Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak, Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak, Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak, Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak, Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak, Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak, Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

Alanında Uzman Kadro

10 yılı aşkın deneyim

Kesintisiz İletişim

7/24 Teknik Destek

 

Yüksek Teknoloji

Yüksek Verimli Güneş Panelleri